Dojazd Nivela Sp. z o.o.|biuro tel. 535 210 017, zbrojarnia tel. 790 213 377|ul. Olsztyńska 3, 97-400 Bełchatów

Generalne wykonawstwo Hale

Jako Generalny Wykonawca specjalizujemy się w budowie hal produkcyjnych i magazynowych

Nivela Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym zarządzaniem i realizacją projektów budowlanych. Zapewniamy skuteczną koordynację i nadzór nad całością procesu budowlanego. Realizujemy obiekty na terenie całego kraju.

generalny_wykonawca_hale_przemyslowe.jpg

Na czym polega nasza praca?

Zajmujemy się projektowaniem i realizacją budowy hal magazynowych, produkcyjnych i logistycznych, obiektów przemysłowych, handlowo - usługowych. Realizujemy zadania od projektu, poprzez prowadzenie procesów administracyjno-formalnych, aż po oddanie obiektu do użytkowania i dalszą opiekę w okresie gwarancyjnym.

W zakresie naszych zadań, jako generalnego wykonawcy, leży także wybór odpowiednich podwykonawców i dostawców materiałów. Opracowujemy harmonogram prac, przygotowujemy i nadzorujemy budżet projektu. Oceniamy oferty i zawieramy umowy z najlepszymi dostawcami - wszystko po to, żeby zapewnić wysoką jakość wykonania i terminową realizację projektu. Czuwamy nad odpowiednim postępem prac, zarządzamy jakością i koordynujemy działanie wszystkich zaangażowanych podmiotów - architektów, inżynierów i projektantów. Zapewniamy, że prace są prowadzone zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami branżowymi.

Co zyskujesz TY jako Inwestor?

Zapewniamy Ci spokój i pewności, że Twój projekt zostanie zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami, terminem i budżetem. Regularne raportowanie postępów prac daje Ci pełną kontrolę procesu.

Zapraszamy do współpracy!

Facebook YouTube X - Twitter Linkedin
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych